Sylwester 2023 Mrągowo

SYLWESTER 2023 MRĄGOWO

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY MRĄGOWO

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA – MCK Mrągowo!

BILETY – KUP BILECIK

Spędź z nami ostatnią noc w roku w Mrągowie nad pięknym jeziorem Czos. Sylwester 2023 w Miejskim Centrum Kultury w Mrągowie! Zapraszam na brawurowy przegląd największych przebojów muzyki rozrywkowej i klasycznej z dużą dawką humoru czyli Adam Snopek Show Przy Fortepianie w programie „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”. Muzyczno-Kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski Małe Dwa”! Muzyczne quizy, ciekawostki z życia znanych artystów i dużo śmiechu!

Sylwester 2023 Mrągowo pianista Adam Snopek zaprasza na swój show przy fortepianie do Miejskiego Centrum Kultury w Mrągowie na wspólne świętowanie Sylwestra 2023 w Mrągowie

Adam Snopek – niezwykle charyzmatyczny pianista i showman, uczestnik największych festiwali kabaretowych w Polsce. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny.

 

Więcej o programie – Adam Snopek Show przy fortepianie!

Posłuchaj – YouTube!

Data

gru 31 2023

Czas

20:30

Więcej informacji

BILETY
BILETY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top